Dodany: 2012-08-02 14:19:40

 

Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentówFilmy online to często produkcje dla najmłodszych widzów. Bardzo często kasowe hity uderzają w repliki. I tak oto stajemy się świadkami narodzin kina polegającego na produkowaniu seryjnych produkcji to już niemal jak serial cztery części jednego filmu tak jest w wypadku Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów.

 

W filmie Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów poznajemy dalsze losy bohaterów z pierwszego filmu czyli mamuta, tygrysa, wiewiórki i reszty. Tym razem życie całej ekipy strasznie się komplikuje przez dryf kontynentów, zabiera to ich w podróż dookoła świata dosłownie, czeka ich przygoda jeszcze lepsza niż te dotychczasowe.

 

Scenarzyści i reżyserzy prześcigują się w kolejnych produkcjach po to by jak najlepiej sprostać kolejnym oczekiwaniom stawianym im przez rozgrzanych emocjami widzów stale oczekujących więcej i to zawsze czegoś nowego. Najlepiej zupełnie nowego nieznanego dotychczas, i tak powstał film Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów. W Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów mamy ten sam humor tylko w nowym wydaniu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów
Nick: