Dodany: 2012-08-02 14:24:14

 

SzczęściarzFilmy online są bogate w ekranizacje powieści najczęściej bestsellerów światowej sławy, czytanych na całym świecie. Znanych i lubianych w kręgach daleko wykraczających poza pierwotny zasięg i daleko poza główną grupę docelową.

 

To dzieła o szerokim kręgu oddziaływania, nieznanym dotąd dla wielu osób nie tylko nie interesujących się literaturą. Jednym z filmów opartych na takiej książce jest Szczęściarz. film Szczęściarz opowiada historię nietypowego romansu jaki przydarzył się żołnierzowi marines, będąc na trzeciej misji w Iraku znalazł się w trudnej sytuacji znalazł wówczas zdjęcie pewnej kobiety stwierdził, że to ono go uratowało.

 

Po powrocie do kraju postanowił ją odnaleźć za wszelką cenę i sprostał temu, dowiedział się jak ma na imię oraz gdzie ją znajdzie. Okazało się, że prowadzi ona miejscowe schronisko dla zwierząt, zatrudnia się u niej. Na początku trudno jest się dogadać, ale po wypracowaniu porozumienia udaje im się zawiązać i pojawia się miłość. Film Szczęściarz to nietypowy romans, bo w zasadzie przedstawiony z punktu widzenia mężczyzny.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szczęściarz
Nick: