Dodany: 2012-08-02 14:30:26

 

96 minutFilmy online są bogatym zbiorem ciekawych produkcji. Coraz więcej dramatów i thrillerów aby poruszyć widzów sięga po coraz głębsze i mocniejsze pomysły. Gdy dzieci stają się bohaterami dramatu wszystko staje się mocno skomplikowane.

 

O takiej sytuacji traktuje film 96 minut. W filmie 96 minut poznamy historię nie do opisania i nie do opowiedzenia. To dramat bez dorosłych, dzieci z różnych klas społecznych i o różnym stopniu zamożności znalazły się w trudnej sytuacji która trwa tytułowe 96 minut.

 

W filmie jest pełno przemocy, agresji, zła, ciężko jest pojąć tak trudny i zawiły temat jednocześnie. W filmie 96 minut widzimy bardzo trudne sytuacje w których znalazły się osoby dzieci, niewinne istoty, mocno zależne od środowiska i wpływów innych zwłaszcza starszych i silniejszych. To sprawia, że bohaterowie dramatu, są od siebie różni, ale musza razem radzić sobie z trudnościami jakie napotykają w swoim codziennym życiu. Film jest stosunkowo młodą i nową produkcją, taką jakiej nikt by się nie spodziewał, to mocno zaskakujące dzieło i obraz.Dodaj nowy komentarz do artykułu 96 minut
Nick: