Dodany: 2012-08-02 14:40:23
 

Rock It!Filmy online są najlepszymi produkcjami jakie posiada internet w swoich bogatych zasobach. Rock It to musical młodzieżowy, dla nastolatków, produkcji niemieckiej. Bohaterką jest Julia, która przychodzi jako nowa do szkoły muzycznej.

 

Owa szkoła jest szkoła muzyki klasycznej, bohaterka filmu Rock It poznaje w niej grupę młodych osób zajmujących się rockiem, przystaje do nich i postanawia zmienić swoje życie. W jednym mgnieniu oka staje się rozdarta między dwa nurty muzyczne: muzykę klasyczną i rockową. Musi wybrać i właśnie o tym opowiada nam film Rock It!. To musical jak każdy inny, pełno tu młodzieży, podskoków, tańców, muzyki nikt tylko nie śpiewa większość koncentruje się na graniu.

 

Tak to mniej więcej wygląda. Film powstał w 2010 roku i nie przeszedł do historii ani kina, ani klasyki. Nie pokazał niczego nowego, i dlatego też pozostał na miejscu w którym zaczynał czyli nigdzie. Nie podbił publiki i nie przyciągnął widzów przed ekrany kin. Bohaterowie filmu są jakby przerysowani z innych wcześniejszych musicali.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rock It!
Nick: