Dodany: 2012-08-02 14:47:34

 

Alien TornadoFilmy online to często połączenia kina katastroficznego z inwazją obcych. Zazwyczaj wychodzi z tego niezły pasztet. Film Alien Tornado to kolejna do kolekcji wizja katastroficzna, tak przynajmniej wydaje się być.

 

Przez pierwszą część filmu myślimy, że jesteśmy świadkami wizji katastroficznej takiej w której tornada niszczą świat, bunt natury. A tu w drugiej części Alien Tornado pojawia się zaskakująca odpowiedź na to pytanie, otóż to kosmici atakują ludzi tornadami elektromagnetycznymi, a wraz z nimi cały świat.

 

Grupka śmiałków pojawia się na pierwszej linii i chce śmiało rozprawić się ze wszystkimi kosmitami za pomocą jakichś cudownych metod naukowych. Tak więc film Alien Tornado jest niesamowicie zaskakujący, pełen niespodzianek i gwałtownych zwrotów akcji oraz zaskoczeń. W filmie Alien Tornado pełno jest efektów specjalnych zapierających dech w piersiach na długo po samym seansie, pozostają w naszej głowie na dłużej i robią tam naprawdę dobre wrażenie. Ciężko jest chcieć czegoś więcej niż to co otrzymujemy od tego filmu w granicach science fiction.Dodaj nowy komentarz do artykułu Alien Tornado
Nick: