Dodany: 2012-08-02 14:54:01

 

Kapitan Bomba – KutapokalipsaFilmy online to często produkcje hitowe. Wiele jest filmów komediowych, i pełnych humoru. W polskim kinie mamy sporo finezji, ale tylko w wybitnych dziełach polskiej kinematografii.

 

W 2012 roku wszedł na ekrany kin, film kasowy i bardzo dobry znany komiksowym fanom pod tytułem Kapitan Bomba – Kutapokalipsa. film Kapitan Bomba: Kutapokalipsa to film science ficiton osadzony w kreskówce, w galaktyce pojawia się nowe zagrożenie, jest nim zagłada nadciągająca z najdalszej głębi kosmosu, to komety i asteroidy które mogą uderzyć w ziemię.

 

Kapitan bomba w filmie Kapitan Bomba – Kutapokalipsa musi jednoczyć siły ze swoimi odwiecznymi wrogami z którymi nie był w stanie nawiązać współpracy a teraz musi sam nawiązać współpracę z nimi. Kapitan Bomba – Kutapokalipsa to bardzo dobry film, produkcja na którą czekała cała rzesza fanów, i dostali to co chcieli, to kino na najwyższym poziomie światowych kreskówek, prawdziwy hit. Warto zajrzeć na taki film, spoglądanie na te produkcje przyniesie nam sporo humoru.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kapitan Bomba – Kutapokalipsa
Nick: