Dodany: 2012-08-02 15:03:17

 

Kobieta w czerniKino brytyjskie od jakiegoś czasu próbuje podbić świat kinematografii ścigając się z kinem Hollywood'u. Co jakiś czas mniej znane produkcje z wysp usiłują przedostać się na piedestał list kasowych produkcji, jedną z nich jest horror, thriller Kobieta w czerni.

 

film Kobieta w czerni to kino pełne nagłych zwrotów akcji i zaskoczeń, fabuła pełna jest zagadek i tajemnic niewyjaśnionych i jeszcze nieodgadniętych jak wiele produkcji w gronie filmy online. Fabuła filmu Kobieta w czerni jest następująca: do wioski w której zmarła bogata pani przybywa młody prawnik który ma zarządzać jej majątkiem.

 

To tylko wstęp, w wiosce straszy co jakiś czas pojawia się postać kobiety w czerni daleko od zabudowań i znika, po czym w wiosce umiera jedno dziecko. Prawnik zamieszkuje w domu kobiety i postanawia rozwiązać tą zagadkę. Taka jest fabuła filmu Kobieta w czerni, jest to raczej schematyczna wizja, mało tu niespodzianek i jakichś zawrotnych zmian sytuacji w mniejszej lub większej skali. Jest to raczej standardowa produkcja jakich pełno.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kobieta w czerni
Nick: