Dodany: 2012-08-03 09:05:01

 

KrukHorrory to gorąca tematyka przejawiająca się na taśmach filmy online. Wiele pomysłów jest do siebie podobnych, niemal identycznych pojawiały się już tak wiele razy w mniej lub bardziej znanych odsłonach, ale zawsze łatwo rozpoznawalnych i nisko ocenianych.

 

Film Kruk to nieco nietypowy horror, bohater główny to zabity nastolatek który powraca zamaskowany na czarno i mści się na kolejnych osobach jego znakiem rozpoznawczym jest zawsze obecny przy nim tytułowy Kruk poza tym on sam zamienia się w Kruka i tak podróżuje nikomu nieznany i nieidentyfikowalny oraz całkowicie zamaskowany i anonimowy.

 

Brak w samym pomyśle przerażenia czy zaskoczenia przyznają krytycy. film Kruk to horror przejawiający się w wielu odsłonach nakręcono wiele kontynuacji po pierwszej części. Na początku ich nie planowano, ale po dobrym przyjęciu postanowiono opowiadać historię dalej. I tak aż do zmęczenia materiału i wyczerpania pomysłowości scenarzystów i reżyserów kiedy i jak to się zakończy jeszcze nie wiadomo.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kruk
Nick: