Dodany: 2012-08-03 09:11:05
 

[Rec] 3: GenezaHorrory mają spore pole do popisu i to duże w gronie filmy online. Jednym ze słynniejszych horrorów jest [Rec] 3: Geneza. To kino na najwyższym poziomie, jedynym właściwym, utrzymane w sposób bardzo schematyczny, znany nam już z wielu innych produkcji tego typu.

 

Był to film nastawiony na masowego widza. To nie jest kino najwyższych lotów, czy na wysokim poziomie, fabuła filmu [Rec] 3: Geneza jest taka: ślub, zombie, walka o przetrwanie. W trakcie ślubu jakiś wirus dostaje się na uroczystość i zamienia gości w zombie polujących na pannę młodą, od tego momentu musi ona walczyć o swoje życie zabijając zombie. Broni oczywiście jest tu masa na wyciągnięcie ręki, w zasięgu młodej kobiety jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach.

 

To wybitne kino horrorów jest reamakiem wielu wcześniejszych hitów, po kawałku z każdego filmu i tak oto powstał film [Rec] 3: Geneza. Dostaniemy tu wszystko co jest nam potrzebne do poukładania sobie obrazu dobrego horroru, przepis gotowy, można jeść, pytanie tylko czy smaczne.Dodaj nowy komentarz do artykułu [Rec] 3: Geneza
Nick: