Dodany: 2012-08-03 09:12:17

Gniew TytanówFilmy online to ciekawe propozycje na każdy dzień, wśród nich mamy to wszystko co pojawiło się już w kinie.

 

film Gniew Tytanów to epicka opowieść totalnie science fiction osadzona w czasach mitologicznych i nawiązuje dość mocno do realiów znanych nam tylko i wyłącznie z mitologii. Jest to mit napisany na nowo, a raczej dalszy ciąg losów Perseusza.

 

Mity o Perseuszu to naprawdę ciekawe historie, w filmie Gniew Tytanów mamy następującą fabułę: pojawia się bunt tytanów pod wodzą Kronosa. Naprzeciw nim stają bogowie greccy pod wodzą Zeusa który jest synem Kronosa, Kronos chce się zemścić za to, że jego dzieci bogowie greccy strącili jego i tytanów do podziemi z których uciekli. W filmie Gniew Tytanów nie brakuje walk i efektów specjalnych mamy tu cała plejadą i pokaz jakiego nie uświadczymy nigdzie indziej, pod tymi względami film Gniew Tytanów jest niesamowicie wiarygodny i efektywny. Pozostawia dobre wrażenie na dłużej znacznie dłużej niż trwa seans filmowy, choć brak tu doniosłych idei czy błyskotliwych myśli.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gniew Tytanów
Nick: