Dodany: 2012-08-03 09:19:04

 

Tron: DziedzictwoWśród filmy online możemy natrafić na kilka ulubionych gatunków filmowych takich jak science fiction. W filmie Tron: Dziedzictwo, przedstawiony jest nam w pełni komputerowy i cyfrowy świat, wirtualna rzeczywistość jaką znamy z mediów to tylko mrzonki na temat prawdziwej cyfryzacji.

 

Fabuła Tron: Dziedzictwo jest następująca, syn wyrusza w poszukiwania ojca który zaginął w wirtualnym świecie, towarzyszy mu w tych poszukiwaniach pewna dziewczyna. Tak to się nakręca, niby kino familijne, ale budzi strach i każe zastanowić się nad sensem całej technologicznej trwałości i życia w świecie absolutnie skomputeryzowanym.

 

Ta myśl jednak wcale nie wydaje się silnie przemawiać z obrazu jakim jest Tron: Dziedzictwo. Co więcej film Tron: Dziedzictwo wydaje się nie mieć sensu ani polotu, mało tu finezji czy pomysłowości. Należy obejrzeć film do samego końca, bo jest on dosyć wartką przygodówka o ciekawie zapętlonej fabule. To temat na dłuższy okres i horyzont czasu, ale film w miarę przyjemny, można pochylić się nad nim.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tron: Dziedzictwo
Nick: