Dodany: 2012-08-03 09:21:23

 

Emanuelle: Lekcja miłościFilmy online to czasem też kino skierowane do kobiet bogate w romanse archiwa internetowe, czasem mają coś zaskakującego jak Emanuelle: Lekcja miłości. film Emmanuelle: Lekcja miłości to bez wątpienia czy jakichś wątpliwości absolutnie nowy i szokujący gatunek kina.

 

To dramat romantyczny, w sumie to nałożenie dramatu i romansu ze sporą dawką romantyki. Sceny pełne erotyzmu pomiędzy dwiema kobietami kąpiącymi się wspólnie w wannie. O dziwo jest to inicjacja do seksualnego zbliżenia z mężczyzną. To bardzo nietypowy utwór miłosny dodają krytycy Emanuelle: Lekcja miłości.

 

Do tej pory istniało pojęcie klasycznego romansu i erotyku, a ten film odbiega od tej klasycznej konwencji i staje się nowym wzorem, motywem przewodnim są tu wykonane na poziomie wszystkie akrobacje mniej lub bardziej złożone. Poziom skomplikowania fabuły filmu oraz akcji jaka się w nim rozgrywa jest naprawdę spory i potrafi przysporzyć o zawrót głowy nawet najtęższe umysły. W filmie możemy znaleźć sporo odniesień do nieco starszy dzieł w tej tematyce.Dodaj nowy komentarz do artykułu Emanuelle: Lekcja miłości
Nick: