Dodany: 2012-08-03 09:25:39

 

Biały tygrysFilmy online często poruszają się w tematyce wojennej. Tak jest też w przypadku filmu Biały tygrys. film Biały tygrys jest to opowieść o końcu wojny światowej.

 

Pod koniec działań wojennych na froncie radzieckim pojawia się zawsze wyłaniając się z mgły czołg Biały tygrys, tak nazywają go Niemcy. To czołg widmo, pojawia się i znika a w międzyczasie sieje spustoszenie na miarę największych szkód, które potrafią przerazić największych śmiałków. Tak to wygląda w filmie Biały tygrys.

 

To bogate kino w akcję sensację a także mnóstwo niebezpieczeństw. Zaskoczenia z jakimi mamy do czynienia w wielu wypadkach są tu dobrze pokazane przyznaje większość osób z krytycznej publiki . W filmie Biały tygrys, akcji i trupów nie brakuje nieco mniej jest za to sensu i polotu. Fabuła mocno schematyczna znana z wielu innych wcześniej nam znanych hitów kina sensacyjnego. Takie kino niesie ze sobą sporą dawkę niespodzianek. Zagadka jest rozwiązana na samym końcu co i jak jest z tym nowym niemieckim czołgiem, odpowiedź dostaniemy na samym końcu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Biały tygrys
Nick: