Dodany: 2019-08-22 11:55:17

 

The Deep Blue SeaFilmy online są pełne zaskakujących i nowych produkcji dla świata kinematografii. Takim jest film z 2011 roku pod tytułem The Deep Blue Sea. Film The Deep Blue Sea to opowieść o życiu kobiety, w latach 50 ubiegłego wieku, w historię wprowadza nas jej próba samobójcza, która kończy się niepowodzeniem.

 

Potem akcja przenosi się do jej domu w którym samotnie wspomina swoje romanse i miłości. Całe życie staje jej przed oczami, jak nigdy wcześniej, wypala przy tym nieskończone ilości papierosów i czasem zapija to alkoholem.

 

To wydaje się być jakaś retrospekcja romansu minionego, to średnio barwna opowieść, przytłoczona trochę nudą w głównej mierze. Warto jednak obejrzeć film The Deep Blue Sea i pochylić się nad tą produkcją z chwilą namysłu i refleksji. Film ten przedstawia najlepsze co może czekać i spotkać kobietę ze strony mężczyzny i najgorsze zarazem. To jakby świat w oczach kobiety, jej uczuć tego jak odbiera rzeczywistość i to co ją otacza, i to się w nim dzieje co sprawia wrażenie negatywne.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Deep Blue Sea
Nick: