Dodany: 2012-08-03 10:11:54
 

Kochanie, poznaj moich kumpliŚlub i wesele to moment przełomowy, czasem warto lepiej się zastanowić nim wykona się jeden ruch za daleko. To warte pochylenia się nad tą sytuacją i zastanowienia się nad sensem życia i wiązania się z jedną osobą na całe życie.

 

W takiej sytuacji znalazła się główna bohaterka, udając się na wesele które kończy się niezłą imprezą, takich historii pełno jest w filmy online. W filmie Kochanie, poznaj moich kumpli mamy taką właśnie sytuację. W takich realiach jakie mamy musi ona przemyśleć czy ożenić się z wybrankiem czy nie.

 

Cała sytuacja rozwija się i nabiera tempa gdy na weselu zjawiają się koledzy głównego bohatera i imprez zaczyna kręcić się w inną stronę. Teściowa kończy nad ranem na haju, w sypialni jest małpa i owca to już nadmiar takie można odnieść wrażenie po film Kochanie, poznaj moich kumpli. Głównie jest to raczej komedia a nie film poważny czy dający do myślenia, to prosty dobrze znany schemat ukryty w stu wcześniejszych produkcjach. W filmie Kochanie, poznaj moich kumpli dostaniemy to czego szukamy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kochanie, poznaj moich kumpli
Nick: