Dodany: 2012-08-03 10:13:40

 

DyktatorFilmy online są bogatym zbiorem komedii, w dzisiejszych czasach coraz mniej pozostało nam powodu do śmiechu a więcej do płaczu. Warto pochylać się nad nieco lepszymi komediami, do takich należy film Dyktator.

 

W filmie Dyktator, bohaterem jest słynny na cały świat przywódca afrykańskiego państwa, rządzi on twardą ręką. Atmosferę podkręca fakt, że jest to islamskie państwo. W filmie Dyktator sporo jest humoru Sashy Barona znanego już z takich hitów jak Borat czy Ali G.

 

Jest to kolejna z jego produkcji, tym razem postanowił wyśmiać tyranię i zwyczaje tyranów oraz trochę amerykański model i w zasadzie trochę cały zachód. Nie jest to humor jednoznaczny, aktor rewelacyjnie oddaje zachowania do jakich jest przyzwyczajony dyktator. Sasha doskonale wczuł się w rolę i przepięknie odegrał to co miał zagrać i pokazać. film Dyktator jest już nieco oklepany po wcześniejszych produkcjach takich jak Borat niewiele nowego możemy tu znaleźć, ale mimo to film ogląda się dobrze, akcja jest wartka i wciągająca, film nie trwa zbyt długo bo tylko półtorej godziny.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dyktator
Nick: