Dodany: 2012-08-03 10:17:26
 

Tysiąc słówKomedia to bardzo popularny kawałek filmu jakie możemy dostać w panteonie filmy online. film Tysiąc słów, to komedia z udziałem czołowego komedianta USA Eddiego Murphyego, wciela się on w postać która może wypowiedzieć tylko tysiąc słów apotem umrze.

 

Taka jest główna fabuła filmu Tysiąc słów, wątek przewodni jest tu bogaty w tysiące komplikacji czy utrudnień. Oczywiście pojawiają się nagłe zwroty akcji i zawrotne okazje do śmiechu których nikt by się nie spodziewał ani nie oczekiwał. W filmie Tysiąc słów dostaniemy to czego szukamy od komedii familijnej.

 

Wzruszająca historia przepełniona jest miłością i uczuciami wyższymi, gdy bohater ma tylko 1000 słów nie może ich marnować , chce przekazać bliskim to co dla niego najważniejsze i najcenniejsze. Musi podzielić się tym co ma najcenniejszego dla nich bez wyjątku ani cienia wątpliwości co do słuszności tego co mówi. W filmie Tysiąc słów mamy naprawdę okazałą akcję i ciekawe zwroty akcji. Pełno tu zawirowań i udziwnień czyli to wszystko co lubią najmłodsi.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tysiąc słów
Nick: