Dodany: 2012-08-03 10:20:10

 

Miłosne sztuczkiJak zaplanować przyszłość osoby ukochanej tak by była zgodna z naszymi oczekiwaniami? To pytanie pojawiające się u większości osób dość często motyw ten stał się przewodni w filmy online a także jednym z nich pod tytułem Miłosne sztuczki.

 

Fabuła filmu jest taka wnuk ma duże powodzenie u kobiet i szybko je zmienia w związku z tym. To jego domena, dziadek to natomiast długodystansowiec, wspomina zmarłą żonę. Każdy z bohaterów Miłosne sztuczki postanawia dotrzeć do swojego celu oczywiście te cele wiążą się bezpośrednio z nimi. Dziadek chce by wnuk się ożenił a wnuk chce by dziadek cieszył się spokojną starością i czerpał z życia przez wiązanie się z babciami.

 

Każdy chce każdemu narzucić swój styl życia i szczęścia swój model rzeczywistości i szczęścia. Każdy z nich oczekuje czegoś innego od życia i prosi go o pomoc w tych sprawach o tym opowiada nam film Miłosne sztuczki. Historia nieco zabawna i pełna niespodzianek, mimo przekonania o słuszności swoich racji każdy będzie musiał pójść na kompromis..Dodaj nowy komentarz do artykułu Miłosne sztuczki
Nick: