Dodany: 2012-08-03 10:25:14

 

Bad AssSpośród szerokiego grona filmy online jest nie mało produkcji nastawionych tylko i wyłącznie na sensację i szokowanie widza do samego końca. Jednym z takich filmów jest bez cienia wątpliwości film Bad Ass.

 

To kino nastawione na kasową produkcję i polotu jest tu jak na lekarstwo czyli tyle co zazwyczaj w większości produkcji tego typu. Nic nadzwyczajnego, fabuła filmu v jest dosyć znane już z innych produkcji, weteran wojny w Wietniamie postanawia dobrać się do bandytów którzy zabili jego kolegę, ponieważ jak to zwykle bywa policja rozłożyła ręce. Nic tu po nich przyznają krytycy, film Bad Ass jest typowym filmem w stylu Rambo tyle, że bez kobiety w tle historii czy jakiejkolwiek miłości w tle.

 

Motywem przewodnim jest tu zemsta, i wszystko kręci się wokół niej prawie tak samo jaku Punishera. Bohaterem filmu Bad Ass jest ów weteran który sam przezwycięża przemocą zło tego świata, w zasadzie film jest stworzony dla efektów specjalnych, dla masakry, i krwi oraz krzyków w tle dalszym czy bliższym. Mnóstwo tu tragedii i problemów w tle, ale wszystko da się rozwiązać za pomocą przemocy i walki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Bad Ass
Nick: