Dodany: 2012-08-03 10:32:18

 

Cień przeszłościPrzeszłość lubi powracać doda nie jeden a wielu. Wiele filmów online opiera się na motywach z przeszłości.

 

film Cień przeszłości opowiada bardzo ciekawą historię o życiu pewnego bohatera jakim jest pewien młody powracający do swoich rodzinnych stron aktor, dzieje się tak z powodu śmierci jego ojca którego ledwo znał. W filmie Cień przeszłości mamy do czynienia z licznymi komplikacjami i utrudnieniami, takimi jak to, że poznaje na miejscu żonę swojego ojca której też nie znał. Dowiaduje się, że ktoś chce nakręcić film o jego ojcu archeologu i obsadzić w głównej roli.

 

Tak to się ma takie są koleje losu życia, zawiłe i nieznane jak dotychczas. Trudno się z nimi uporać czy jakkolwiek oswoić trzeba sobie poradzić ze stale powracającymi problemami i nawrotami niechcianych sytuacji. Dopóki nie nauczymy się ich rozwiązywać musimy borykać się przeszłością powracającą raz za razem dopóki nie nauczymy się radzić sobie z nią lub nie rozwiążemy problemów które do nas powracają raz na jakiś czas, z pełną konsekwencją..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cień przeszłości
Nick: