Dodany: 2012-08-03 10:35:47

 

PorwanyFilmy online pełen są historii zapierających dech w piersiach to sensacje królują w tym sosie. Mieszanina akcji i sensacji to wybuchowa pełna efektów specjalnych mieszanka. W filmie Porwany mamy do czynienia z wieloma perypetiami.

 

To kino nastawione na masową produkcję i pełne wielu zwrotnych punktów jakich nie brakuje w naszym życiu. Choć nikt nie jest przecież gwiazdą kina sensacji. Prawdziwy problem z jakim mamy do czynienia to nie historia jaka rozpoczyna film Porwany, ale to co dzieje się dalej.

 

Niby zwyczajna pomyłka, bohater znajduje swoje zdjęcie na liście osób zaginionych a potem rozpoczyna się śmiertelny wyścig z czasem o życie, zaczyna go ścigać policja, FBI i inni ludzie o których nie ma on pojęcia. To pomysł stary jak świat został odświeżony w Porwany, jest tu tylko inny pretekst do działania i zajmowania się pościgami i wyścigami, wyznaje niemal każdy krytyk. Porwany to długa i nudna opowieść, jeśli ktoś lubi bajki w stylu akcji podobne do rambo to czeka go uczta jakiej nie widział.Dodaj nowy komentarz do artykułu Porwany
Nick: