Dodany: 2012-08-03 10:39:40

 

PrometeuszFilmy online to coś wyjątkowego i unikalnego, mała kinematografia na ekranie naszego monitora. W gonie hitów kinowych które niedawno weszły na ekrany polskich kin pojawił się film Prometeusz.

 

W filmie Prometeusz pełno jest efektów specjalnych, niestety większość z nich nie robi piorunującego wrażenia. Są zbyt mało efektywne zwłaszcza dla młodszej widowni. film Prometeusz to opowieść o badaczach wyruszających w siat po to by poznać głębię i sens życia ludzkiego przez poszukiwanie początków ludzkości. Jak nietrudno się domyślić odpowiedź nie jest miła i przyjemna, to kosmici którzy chcą zniszczyć całą załogę i ludzkość.

 

Akcja filmu to mocno zawiła konstrukcja, przewijają się tu nikomu nie wiadome informacje i dane w których prawie nikt się nie łapie. Fabuła nagle przyśpiesza nie jest jasna i pełna mało logicznych sytuacji oraz odniesień przez co w pewnym momencie mało kto wie o co chodzi a film kończy się dalszym poszukiwaniem odpowiedzi i pojawia się zakończenie które niczego nie rozwiązuje i nie wnosi historia wydaje nadawać się do kontynuacji. Czy będzie ciąg dalszy? Tego nie wiemy i nie wiadomo czy się dowiemy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Prometeusz
Nick: