Dodany: 2012-08-03 10:46:48
 

Śmiertelna głębiaWiele jest filmów online na najwyższym poziomie jaki znamy tylko z kin. Czasem bohaterami filmów bywają zwierzęta o rekinach nakręcono wiele horrorów, film Śmiertelna głębia to kolejny.

 

Nowa wersja Szczęk. Na tym polegają szczęki jak przyznaje wielu krytyków filmów, lista horrorów i strasznych filmów rośnie i osiąga zawrotną liczbę i staje się naprawdę poważną liczbą jaką możemy zobaczyć tylko w niektórych wypadkach dodaje wielu krytyków.

 

W filmie Śmiertelna głębia możemy podziwiać, wiele mniej lub bardziej znanych odwołań do dawnych hitów kina grozy. Hoollywod zainwestował w produkcję i aranżację wnętrz oraz efektów specjalnych. Mamy u do czynienia z licznymi scenami przemocy i walki, która znacznie utrudnia odbiór fabuły, ale tu mamy do czynienia z licznymi powikłaniami. Ciężko jest się nie bać gdy wygłodniałe rekiny polują na ludzi na totalnym odludziu, można by powiedzieć, że to horrror z marzeń. Sytuacja idealna, niemal nie do pozazdroszczenia taka jest sytuacja bohaterów filmu Śmiertelna głębia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Śmiertelna głębia
Nick: