Dodany: 2012-08-03 10:59:15

SzeptyFilm szepty to nie tylko ten, który z powodzeniem można zapisać do grupy filmy online, które opowiadają historię młodych, bogatych ludzi, którzy nagle stają w obliczu jakiejś tragedii. Tak jest w przypadku filmu, którym jest film szeptu.

 

Film szepty opowiada historię chłopaków z bogatych rodzin, którzy mieszkają w internacie o bardzo wysokim poziomie. Film szepty to jednak nie opowieść o ich imprezach, czy tym, jak kolorowe mają życie, ale film o tym jak nagle zostają postawieni wobec prawdziwego dramatu. film Szepty opowiada o tym jak nagle z niewyjaśnionych przyczyn ginie jeden z chłopców. Nie wiadomo co się stało, a jeśli tak, to między mieszkańcami internatu zaczynają pojawiać się informacje o tym, jak coś najwyraźniej zabiło ich kolegę.

 

Film opowiada więc historię o tym, jak nagle kiedy ciężko jest ludziom w coś uwierzyć, wtedy pojawiają się spekulacje i od razu człowiek miesza w taką historię osoby i zjawiska, które nie do końca mają przełożenie na prawdziwe życie i świat rzeczywisty. Film, który jest tego typu produkcją, to przede wszystkim coś, co można określić jako dramat psychologiczny, opisujący to jakim człowiekiem staje się ten, kto zaczyna się bać o to c go otacza, zwłaszcza kiedy do tej pory nie wierzył w istnienie czegoś więcej niż to co można sprawdzić i wziąć logicznie myśląc.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szepty
Nick: