Dodany: 2012-08-03 11:02:52

Twarde cukierkiFilm twarde cukierki to film zdecydowanie dla tych, którzy kochają kino pełne gangsterskich wstawek, o świcie gangsterów i porachunków i wszystkiego co z tym związane. Film twarde cukierki to film opowiadający historie poważanego w swoim świcie, sprytnego i bogatego gangstera, któremu materialnie niczego więcej do szczęścia nie trzeba.

 

film Twarde cukierki to film, który nie tylko wciąga widza, tego, który kocha gangsterskie opowieści, ale każdego miłośnika filmów przygodowych i tak zwanych filmów – ''strzelanek''. Film twarde cukierki to film, który określa się mianem filmy online o porachunkach mafijnych.

 

Jego fabuła jest niezwykle prosta. Film bowiem opowiada o tym, jak gangster bogaty i utytułowany nagle zostaje wplątany w coś czego nie przewidział, ktoś będzie chciał okraść o z jego pieniędzy i zrobi to. Film to znacznie więcej niż akcja, na jaką się nastawiamy, to również dobra gra aktorska i kawałek dobrego kina. Film ten można śmiało określać jako film, w którym zawsze coś się dzieje, a więc widz nie jest znudzony tym,c o widzi na obrazkach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Twarde cukierki
Nick: