Dodany: 2012-08-03 11:06:06

Londyński bulwarFilm londyński bulwar to opowieść o świecie, który jest zdominowany przez używki, seks i wszystko to co może być istotne dla bogatych, znudzonych życiem ludzi. Film londyński bulwar to opowieść o tym, jak pewien uciekający od świata swojej przeszłości – człowiek trafia jako złota rączka do pewnej gwiazdy, której ma służyć jako męska pomoc w domu.

 

Jak się okazuje gwiazda płaci mu za pracę nie tylko pieniędzmi, ale i seksem. Z czasem okazuje się, że jego poprzedni świat się niego upomni i nie uda mu się schować w londyńskim bulwarze. Film londyński bulwar to film, który przede wszystkim odkrywa przed widzem pełen nielegalnych używek i układów świat, w którym władze ma ten, kto ma pieniądze i siłę i odwagę by wydać je w określony sposób.

 

film Londyński bulwar to film, który jak filmy online o podobnej tematyce, sprawia, że zły bohater nagle staje się tym dobrym, to film, który ma za zadanie wciągnąć nas w świat, który prezentuje nam główny bohater. Film zdecydowanie poleca się wszystkim tym, którzy kochają dobre kino pełne starć dobra ze złem, które jest w każdym człowieku.Dodaj nowy komentarz do artykułu Londyński bulwar
Nick: