Dodany: 2012-08-03 11:08:49

Cała prawda o mężczyznachFilm cała prawda o mężczyznach to nie tylko opowieść o tym jacy naprawdę są mężczyźni, ale również opowieść o tym, jak tej prawdy o sobie się dowiadują sami mężczyźni, kiedy postawieni w nietypowej dla siebie sytuacji życiowej, do której nie byli przygotowani, zaczynają panikować i nie wiedzą jak mają postąpić.

 

film Cała prawda o mężczyznach, to film, który opowiada historię zakochanej w sobie pary osób, które nagle po tym jak zaczynają planować ślub rozstają się, bo mężczyzna jest zbyt przerażony, by działać, by sprostać zadaniu. Zaczyna myśleć o tym, co jeszcze przed nim, czego w życiu nie zrobił, czego już nie robi, kiedy ożeni się, dlatego postanawia zostawić ukochana i rzuca się w wir życia, jakiego wcześniej nie doznał – zaczyna umawiać się z innymi kobietami, imprezować, spełniać swoje najskrytsze marzenia i szalone fantazje.

 

Film cała prawda o mężczyznach jak filmy online, które do tej pory mieliśmy oglądać w tej samej fabule – skupiają się na spełnianiu tego, co w życiu każdemu się marzy, jakie próżne okazuje się to wszystko, kiedy w późniejszym czasie nagle okazuje się, że to co się miało, a z czego zrezygnowało było lepsze i już nie wróci. Film cała prawda o mężczyznach ma również kilka przemyconych w treści nauczek dla każdego mężczyzny, czy uda Wam się je wyłapać?.Dodaj nowy komentarz do artykułu Cała prawda o mężczyznach
Nick: