Dodany: 2012-08-03 11:14:58

Prosto z niebaFilm, który ma bardzo różne opinie na forach internetowych. Film prosto z nieba, o nim mowa to film, który z innego, dotąd nieznanego pułapu, z inne strony patrzy na katastrofę smoleńską.

 

Film prosto z nieba to film, który pokazuje autorską wersję tego dnia według reżysera filmu. Zaczyna on od zestawienia zwykłego porządku dnia części z nas z tym, co wydarzyło się 10 kwietnia, pod Smoleńskiem. film Prosto z nieba to film, który pokazuje zupełnie inny pogląd na dzień katastrofy, na to jak mogło się to wydarzyć, ale również na to, jak zareagowali na ten dzień i na całą tragedię inni Polacy.

 

Film prosto z nieba to inne niż filmy online do tej pory prezentujące problematykę tego, co się wydarzyło 10 kwietnia. Jeśli ktoś jest ciekaw tego, czym jest film i z jakiego ujęcia jest to przedstawiane – warto ten film obejrzeć, jeśli oczekujemy czegoś więcej, czegoś bardziej interesującego, czy ciekawego – w tym filmie tego nie zobaczymy. Film prosto z nieba to film, który warto zobaczyć by wyrobić sobie zdanie na temat tego typu produkcji, które przecież są istotne dla naszej kultury społecznej.Dodaj nowy komentarz do artykułu Prosto z nieba
Nick: