Dodany: 2012-08-03 11:22:25

 

Raj na ziemiFilm Raj na ziemi to film opowiadający historię młodej pary, która nieco znużona swoim życiem, kiedy okazuje się, że obojgu nie wychodzi życie zawodowe – przeprowadza się ze swojego wymarzonego mieszkania w centrum miasta do brata, głównego bohatera.

 

Film raj na ziemi opowiada o rozterkach osób, które nagle pojawiają się w miejscu, które kompletnie do nich nie pasuje, a w pewnym momencie zaczyna im się coraz bardziej podobać. Zaczynają zastanawiać się nad życiem w komunie, którą odkryli. film Raj na ziemi to komedia, która jednak z czasem pokazuje i swoją słoną stronę jak filmy online tego typu.

 

Film zdecydowanie poleca się tym, którzy kochają opowieści o szalonych przygodach osób, które nie do końca potrafią odnaleźć się w świcie, który sami sobie stworzyli i zaczynają szukać zupełnie czegoś innego, co mogłoby pomóc im w znalezieniu własnego celu i sensu. Film ten to komedia, która jednak ma jasny przekaz i o dziwo może nas pewnych rzeczy nauczyć, zwrócić nam uwagę na pewne problemy, które mogą pojawić się w życiu każdego z nas.Dodaj nowy komentarz do artykułu Raj na ziemi
Nick: