Dodany: 2012-08-03 11:23:38

Projekt XFilm projekt X to film opowiadający o grupie nastolatków, którzy wpadają na pomysł zorganizowania imprezy, która ma odmienić ich życie, dotychczasowe. Film projekt X to film o pomysłach młodych ludzi na zabicie czasu.

 

Kiedy jednak przygotowują imprezę, która wymyka im się nieco spod kontroli zaczynają się problemy. film Projekt X to tak jak filmy online o tematyce amerykańskich dzieciaków film nieco z przymrużeniem oka, jednak jak się okazuje to film, który jest natchnieniem dla młodych ludzi, którzy po emisji filmu w całym naszym kraju rozpoczęli modę na organizowanie tego typu imprez masowych.

 

Film projekt X ukazuje dość nietypowe podejście do nowoczesnych mediów i tego, z czego młodzi ludzie mogą dziś korzystać by komunikować się wzajemnie. Film ten pokazuje również pewien problem nowoczesnych technologii i sposobu ich wykorzystywania przez młodych ludzi. Film ten to również pokaz tego, jak coś co sobie zaplanujemy może szybko wyjść spod naszej kontroli – wtedy zaczynają się poważne problemy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt X
Nick: