Dodany: 2012-08-03 11:27:45

SuskindFilm suskid to film opowiadający o mężczyźnie, który dzielnie postanawia pomóc żydowskim dzieciom z Amsterdamu nękanym przez nazistów.

 

Film suskid pokazuje jak wiele mężczyzna musi poświęcić i jakich chwytać się sposobów, by osiągnąć swój cel, którym jest pomoc dzieciakom, które prędzej czy później zostaną stracone przez nazistów. Film suskid przypomina nieco filmy online, które mieliśmy już okazję niejednokrtonie oglądać w kinach, czy telewizji o tematyce wojennej, jednak film wciąż wzrusza i sprawia, że widz angażuje się w historię, którą mu przedstawiono na ekranie.

 

film Suskind to opowieść pełna agresji, emocji, ale i strachu i ogromnego człowieczeństwa. Film poleca się zarówno tym, którzy lubią produkcje oparte o fabułę wojny, ale również fabułę bohaterskich czynów i akcji, która porywa od pierwszej do ostatniej akcji. Film jest również doskonałym przełożeniem tego jak do tej pory odbieraliśmy to co działo się w czasach wojny, jak wyobrażaliśmy sobie wszystkie strony tego konfliktu. Film rzuca zgoła inne światło na całą sprawę, takie jakiego do tej pory nie znaliśmy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Suskind
Nick: