Dodany: 2012-08-03 11:32:31

The PactFilmy online, które mają w fabule założenie istnienia czegoś niezwykłego, czegoś, czego nie da się zakwalifikować logicznie do jakiejkolwiek grupy, zazwyczaj mają masę fanów. Podobnie jest z produkcją, którą jest film The Pact.

 

Film The Pact to opowieść o dziewczynie, która po śmierci matki wraca do miasteczka, w którym niegdyś żyła matka, a z którego uciekła. Jak się okazuje dziewczyna należy do tajemniczego kręgu osób posiadających niezwykłe umiejętności, a którym przyjdzie walczyć o swoje wraz resztą ekipy. Film The Pact ma w sobie coś z filmu przygodowego, ale i fantastyki.

 

Film The Pact to coś więcej niż tylko opowieść o nadprzyrodzonych zdolnościach, czy innego typu rzeczach, w które ciężko nam na c dzień uwierzyć. Film ten to również nieco zagadkowe wprowadzenie nas w świat, który później jest nam w całości prezentowany. Film ten doskonale sprawdza się także jako film na wieczór, zwłaszcza dla tych, którzy lubią mieć ciarki na plecach, kiedy oglądają filmy. Film można zaliczyć momentami do filmu akcji, z niepowtarzalnymi efektami specjalnymi, choćby dla których warto obejrzeć ten film.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Pact
Nick: