Dodany: 2012-08-03 11:43:38

Safe HouseFilm the safe house to opowieść o tym jak działają agencje rządowe, które nie tylko mają za zadanie działać skutecznie, ale i działać tak by obywatele nie wiedzieli jakimi sposobami są załatwiane sprawy czy to z terrorystami, czy to inne sprawy o zasięgu rządowym.

 

Film the safe house to opowieść o tym jak jeden z agentów jest tak zwanym opiekunem domu, czy opiekuje się na co dzień domem do którego trafiają na przesłuchania różni ludzie, czy to podejrzani o terroryzm, czy zbłąkani agenci, którzy stają się niebezpieczni dla agencji rządowej. Taki właśnie agent trafia w pewnym momencie do domu głównego bohatera, który ma szansę się wykazać i wskoczyć o poziom wyżej w hierarchii rządowej agencji.

 

Wszystko jednak wymyka się spod kontroli , bo okazuje się , że agent jest śledzony przez kogoś, kto chce zabrać mu coś, co ten skorumpowany agent posiada. film Safe House to film opowiadający o tym jak trudno jest pracują w takiej a nie innej agencji zaufać komukolwiek, a także jak trzeba działać długo nie myśląc, by walczyć o swoje życie i o to, w co się do tej pory wierzyło. Film the safe house to film, który z pewności przypadnie do gustu nie tylko tym, którzy kochają akcję na ekranie, ale również dla tych, którzy lubią filmy online, które wciągają jednocześnie sprawiając, że wstrzymujemy oddech.Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe House
Nick: