Dodany: 2012-08-03 12:01:20

Na ratunek wielorybomFilm na ratunek wielorybom to film, który wzrusza do łez, ale jednocześnie momentami sprawia, że boimy się wraz z bohaterami, którzy przeżywają nie lada przygody. Film na ratunek wielorybom opowiada historię młodej wolontariuszki, która wraz przyjaciółmi podejmują akcję ratowania rodziny wielorybów, które utknęły pod lodem.

 

Film to nie tylko opowieść o tym jak człowiek jest w stanie wiele zrobić dla zwierząt, ale to również opowieść o tym jak trudno jest czasem stanąć oko w oko z własnym lękiem. film na ratunek wielorybom to piękna, ciekawa historia, która z powodzeniem może być przypisana zarówno młodym ludziom jako odbiorcom, jak i całym rodzinom oraz osobom starszym.

 

Film na ratunek wielorybom można nazwać kinem familijnym, choć wielu znawców uważa go raczej za film akcji, zbyt momentami trudny, by można było nazwać go filmem familijnym. filmy online familijne mimo wszystko mają w sobie więcej łagodnych emocji, mnie strachu i walki na krawędzi, która tu momentami występuje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Na ratunek wielorybom
Nick: