Dodany: 2012-08-03 12:04:25

Człowiek na krawędziFilm człowiek na krawędzi to film, który od początku buduje pewną historię, którą z czasem poznajemy coraz bardziej. Film człowiek na krawędzi to film, który opowiada historię mężczyzny, który chce skoczyć z dachu i popełnić samobójstwo, jednak kiedy pojawiaja się obok niego policyjni negocjatorzy – nagle decyduje się, by rozmawiać z wybranym negocjatorem płci żeńskiej.

 

film Człowiek na krawędzi to film wielowątkowy i choć z początku może się wydawać, że film ten ciągnie kilka odległych sobie wątków, to każda z przedstawionych historii wiąże się z inną, a tym samym staje się tak, że dowiadujemy się z czasem pełnej prawdy o tym, co zaszło i co zostało zaplanowane.

 

Film człowiek na krawędzi to bowiem film, który można zaliczyć do kategorii filmy online zagadkowe, które od początku mają za zadanie trzymać widza w napięciu, które tworzy się wtedy, kiedy widz nie zna dalszej części, nie może przypuszczać co się stanie, co można by zaplanować. Takie filmy jak film człowiek na krawędzi przez taką właśnie formułę stają się ciekawsze dla każdego widza.Dodaj nowy komentarz do artykułu Człowiek na krawędzi
Nick: