Dodany: 2012-08-03 12:11:23

ATMFilm ATM to typowy dreszczowiec, który w fabule używa typowego świra – który jest dziś głównym elementem większości filmów tego typu. Film ATM to opowieść o przyjaciołach, którzy nie tylko padają ofiara świra, ale przede wszystkim wpadają w jego pułapkę i stają się jego zabawką.

 

Film ATM to film , który opowiada głównie o tym jak o swoje życie walczą znajomi, którzy chcąc wypłacić pewnego wieczora z bankomatu pieniądze, zostają w nim uwięzieni – wtedy też zaczyna się ich dramat, dramat pełen akcji, który wpływa na każdego widza. film ATM podobnie jak inne filmy online tego typu ma za zadanie wprowadzić widza w nietypowy, choć bardzo jasny i czytelny świat, w którym ma odczuwać strach, tak jak bohaterowie filmu, który ogląda.

 

Film ten można bez problemu porównać z wieloma doskonałymi dreszczowcami, mimo że film nie zmienia miejsca jest w całości rozgrywany w bankomacie, a mimo to nie jest przy tym nudny w swej formie. Film ten zdobył masę pozytywnych komentarzy na forach zajmujących się gromadzeniem recenzji użytkowników. Jak się więc okazuje mimo tematyki może to być film, również dla tych, którzy lubią przygodę niekoniecznie same dreszczowce, ale również filmy online, które szybko mogą okazać się dla nas strzałem w dziesiątkę.Dodaj nowy komentarz do artykułu ATM
Nick: