Dodany: 2012-08-03 12:22:35

 

8 sierpniaFilm 8 sierpnia to doskonały film o wojnie w Osetii południowej i o tym, jakie towarzyszą temu konflikty w całym kraju.

 

Ale nie tylko to – film 8 sierpnia to film pokazujący wojnę, tę tragiczną w skutkach wojnę z punktu widzenia kogoś innego, a mianowicie z punktu widzenia małego chłopca, który całą tę wojnę obserwuje ze swojej mniej zrozumianej perspektywy i zdaje się, że nie rozumie wszystkiego, więc postanawia spojrzeć na to jak na wojnę robotów. Film 8 sierpnia to film, który pokazuje jak wiele osób musiało patrzeć na tę wojnę właśnie w ten sam sposób, jak patrzył na nią ten młody chłopiec.

 

Film 8 sierpnia to zupełnie coś innego niż to, do czego przywykliśmy, kiedy mowa o filmie wojennym. Ten film to zupełnie inna dawka energii, zupełnie inny akcent, zupełnie inny charakter całości. Film 8 sierpnia to film, który pokazuje jak w całości to jakim dramatem staje się wojna, kiedy nie wiemy czym jest jej założenie. filmy online , które mówią o wojnie zawsze uczą nas czegoś innego, tak jest również z tym filmem, którym jest film 8 sierpnia, uczy nas nowego spojrzenia na całą sprawę, takiego, jakim patrzył młody chłopiec.Dodaj nowy komentarz do artykułu 8 sierpnia
Nick: