Dodany: 2012-08-03 12:23:29

SafeFilm Safe to zdecydowanie coś dla tych, którzy kochają filmy o gangach, filmy o polowaniach na kogoś i mafijnych porachunkach. Film the safe to film, który nie tylko jest doskonałym dziełem akcji, ale również momentami wzruszającą historią o męstwie sile i odwadze.

 

Film safe to film, który opowiada historię byłego agenta rządowego, który popada w konflikt z mafią rosyjską, a dodatkowo ratuje dziewczynkę, która również potrzebna jest mafiozom. film safe to produkcja z gatunku filmy online akcji, które doskonale się sprzedają na każdym rynku, niezależnie od kraju.

 

Filmy tego typu to bowiem akcja, którą kochają niemal wszyscy kinomani, to oprócz tego również doskonały dobór aktorów, którzy na starcie kojarzą nam się z tego typu rolami – brutali walczących często po złej stronie. Film poleca się również jako jedne z tych, który warto obejrzeć choćby dla samego ''dziania się'', bo trudno jest uznać go za hit fabuły, czy rozwijania wątków. Warto jednak obejrzeć i samodzielnie ocenić, a później się wypowiedzieć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe
Nick: