Dodany: 2012-08-03 12:38:56

BrakeFilm, który od samego początku wydaje się być czymś dziwnym. Mowa o filmie, którym jest film brake. Tu po rozpoczęciu tego filmu naszym oczom ukazuje się mężczyzna, który uwięziony zostaje w ciemnym, ciasnym miejscu, z którego najwyraźniej nie ma ucieczki. Kto zamknął go w tym miejscu i dlaczego?

 

Główny bohater sam tego nie wie, podobnie jak widzowie, którzy zadają sobie te same pytania co i bohater. Film brake to opowieść w nieco innej formie niż te, do której przywykliśmy – nie wiemy, co doprowadziło mężczyznę do miejsca, w którym się znalazł. Z każdą minutą filmu dowiadujemy się więcej. Okazuje się, że mężczyzna jest uwięziony w bagażniku samochodu, a gdzieś obok uwięziony jest inny mężczyzna.

 

Film brake opowiada więc historię dwóch już mężczyzn, którzy nie wiedzą dlaczego zostali zamknięci w bagażniku auta i kto jest za to odpowiedzialny, a także czego może od nich chcieć. film Brake pokazuje tylko zegar , który wybija czas mężczyznom, nie mają pojęcia, co on oznacza, i co stanie się kiedy zegar się wyzeruje. filmy online tego typu zazwyczaj wciągają , ten jednak może znudzić niewytrwałego kinomaniaka, bo akcja nie rozwija się tak szybko, jak mogliby tego chcieć ci, którzy oczekują więcej.Dodaj nowy komentarz do artykułu Brake
Nick: