Dodany: 2012-08-03 13:18:15

Red TailsFilm red tails to film, którego głównym zadaniem jest przedstawić historię czarnoskórych bohaterów, którzy walczyli w USA jako lotnicy, ich samoloty miały charakterystyczny czerwony nos – były oznaczone.

 

Film red tails to film, który opowiada o męstwie chłopaków, którzy nie tylko walczą o swój honor, ale również w ważnej sprawie, dla kraju, dla dobra sprawy. film Red Tails pokazuje jakimi ludźmi byli bohaterowie, którzy wtedy jako czarnoskórzy nie mieli łatwo pokazać i udowodnić, że rzeczywiście są warci bardzo wiele.

 

Film red tails jak filmy online o wojnie, walkach i poświęceniu – wzrusza, ale również sprawia, że czujemy się niejako bliżej spraw, które często gdzieś giną w historii, które zostały przemilczane z wielu, różnych powodów. Film red tails to film, który przypomina o faktach, które powinny zostać zapisane w historii tak, by każdy, kto dotąd nie wiedział o tej brygadzie poznał ją i jej poświęcenia. Film pozwala również wierzyć, że wciąż tacy ludzie, honor, męstwo i odwaga jest w ludziach dzisiejszego świata.Dodaj nowy komentarz do artykułu Red Tails
Nick: