Dodany: 2012-08-03 13:31:12

TranzytFilm, o którym można by mówić w kategorii filmu akcji, ale również dramatu. Film tranzyt to opowieść o rodzinie, która wybiera się na wakacje, po tym jak ojciec rodziny trafił z powrotem do domu, po tym jak wcześniej spędził sporo czasu za kratkami, za oszustwo finansowe.

 

Kiedy cała rodzina zatrzymuje się na stacji benzynowej do ich bagażu podrzucony zostaje przez złodziei, którzy obrabowali bank – łup.

Złodzieje zamierzają przejechać przez kontrole policyjne bezpiecznie, a później odebrać od rodzinki łup. Sprawy się jednak nieco komplikują. Film tranzyt pokazuje jak brak zaufania do siebie wzajemnie może narazić rodzinę na poważne problemy.

 

Kiedy okazuje się, co jest w torbie – rodzina zaczyna walkę o przeżycie. Film tranzyt to film, w którym nie brakuje akcji i emocji. film Tranzyt jak filmy online akcji sprawia, że widz dosłownie wtapia się w świat, który prezentowany jest poprzez fabułę filmu. Film pokazuje również jak wielką siłą jest rodzina i miłość do niej, dla każdego jej członka. Pokazuje również jak niespójny skład grupy złodziei może działać na korzyść uciekającej przed nimi rodziny.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tranzyt
Nick: