Dodany: 2013-03-15 12:22:10
 

Fun Sizefilm Fun Size to film opowiadający o tym, jak młoda dziewczyna zostaje wytypowana przez rodziców do pilnowania brata podczas zabawy w cukierek, albo psikus.

 

Choć wydaje jej się, że ta zabawa nie może być dobra, że już dawno z niej wyrosła i żadne niespodzianki nie mogą się zdarzyć – szybko odkrywa, że jednak mogą. Jej młodszy brat gdzieś znika, a jej zadaniem będzie go jak najszybciej odnaleźć by nie dowiedzieli się o tym rodzice. Wyrusza więc na poszukiwania w dzień psikusa i wiele takich sytuacji będzie miało miejsce.

 

filmy online tego typu to doskonała zabawa. filmy online jak ten to opowieść dla całej rodziny. filmy online komediowe, które pokazują mnóstwo ciekawych zbiegów okoliczności wciąż są potrzebne na rynku, choćby po to, by człowiek nie stracił nadziei, że można dziś obejrzeć dobrą komedię. film Fun Size polecamy każdemu, to ma ochotę na dobra zabawę, ciekawe zbiegi wydarzeń i przede wszystkim komedię w doborowym towarzystwie. Komedia z pewnością przypadnie do gustu nawet największemu ponurakowi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fun Size
Nick: