Dodany: 2013-03-15 12:27:15

 

DrogówkaWojciech Smarzowski to wciąż wielka nadzieja naszego, polskiego kina. Najnowszy film Smarzowskiego to film Drogówka , który po prostu trzeb obejrzeć. Smarzowski robi filmy online bardzo typowe dla siebie, a bardzo nietypowe jak na ostatnie kino polskie, które raczej niewiele wnosi do świata kinematograficznego.

 

filmy online Smarzowskiego jak choćby drogówka to przede wszystkim świat nieugłaszczony, nie taki kolorowy jak wydawać by się mogło we wszystkich polskich filmach, ale to coś co łapie za serce, mierzi, a często wręcz obrzydza. Taki jest właśnie Smarzowski i jego twórczość.

 

Prawdziwość filmów Smarzowskiego również bywa różnie odbierana, jednak jak wiadomo filmy online Smarzowskiego to przede wszystkim obraz tak przekształcony by było widać to, co w naszym społeczeństwie wciąż gdzieś tkwi. film Drogówka to opowieść o policjantach pracujących na polskich drogach, są oni nie tylko przykładem siedmiu grzechów głównych, ale również świata, o którym wolelibyśmy zapomnieć. Film polecamy każdemu – to po prostu trzeba zobaczyć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drogówka
Nick: