Dodany: 2013-03-15 12:29:27

 

Here Comes the BoomDiabli nadali – oglądaliście ten serial? Jeśli tak, koniecznie musicie zobaczyć film Here Comes the Boom. Film ten to kolejna produkcja z przesympatycznym grubasem w roli głównej, którego znamy jako Douga z Diabli Nadali.

 

Tym razem nasz główny bohater wciela się w postać nauczyciela wychowania fizycznego. filmy online z nim oczywiście muszą bawić i tak jest również w tym przypadku. filmy online z tych bohaterem zazwyczaj opierają się na szybkiej, amerykańskiej komedii, w tym przypadku również nie będzie trudnej fabuły. filmy online jak równieą ten, mają bawić i doskonale się z tej zasady wywiązuje ta produkcja.

 

Film opowiada o nauczycielu, który postanawia walczyć w ringu jako zawodnik MMA, czyli mieszanych sztuk walki. Jak do tego doszło? Postanowił zgłosić na zebraniu nauczycieli, że zbierze pieniądze, których potrzeba szkole, by nie zakończyć zajęć z muzyki, które prowadzi jego przyjaciel. Jak nasz główny bohater poradzi sobie na ringu? Czy okaże się dzielny, a może okaże się, że ma prawdziwy talent? Zobaczcie sami, film Here Comes the Boom polecamy z całym przekonaniem. Taki film po prostu rozbawi każdego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Here Comes the Boom
Nick: