Dodany: 2013-03-15 12:33:30

 

Sesjefilm Sesje to film, który przełamuje tabu, które o tej pory nie pojawiało się nawet w filmach dokumentalnych. filmy online łamiące tabu zawsze dwojako są przyjmowane przez nas – widzów.

 

Niektórzy twierdzą, że filmy online tego typu nie tylko łamią tabu, ale i wchodzą z butami w ludzkie sprawy i życie, w sprawy o których nie zawsze można mówić. filmy online tego typu są jednak również bronione przez tych, którzy twierdzą, że tabu to coś co wymyślamy sami i nie jest to nic dobrego, dlatego należy o tym mówić. Tym razem film opowiada o sesjach terapeutycznych seksem.

 

Kobieta jest terapeutką, która za pomocą seksu uczy sparaliżowanego mężczyznę życia we dwoje. Spotykają się bowiem nie tylko na seks, ale również na wspólne uczenie się siebie, na pociąganie od siebie wzajemnie czegoś dobrego. Filmy takie pokazują, że rzeczywiście takie problemy istnieją wokół nas a my często tego po prostu nie zauważamy. film Sesje pokazuje jak bliskość może być dla jednych normą, dla innych zaś czymś więcej, przełamaniem jakichś barier, wyczynem. Film ten pokazuje, że warto poddawać się różnym doświadczeniom życiowym, bo życie ma się tylko jedno..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sesje
Nick: