Dodany: 2013-03-15 13:54:40

 

The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgiafilm The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia to coś dla tych, którzy kochają horrory.

 

filmy online, które mają za zadanie wywołać dreszcze na plecach to szczególnie domena amerykańskiego kina, dlatego też ten omawiany tu film, również jest taką właśnie produkcją. filmy online tego typu to przede wszystkim masa zdarzeń, które wymykają się spod kontroli. filmy online tego typu bazują na wymysłach, na parapsychologicznych wyobrażeniach i na ludzkim strachu.

 

Jak twierdzą specjaliści od tworzenia tego typu produkcji, filmy online tworzy się właśnie w oparciu o symboliczne stereotypowe doznania widzów, a więc kręci się je opierając się na tym, czego boją się ludzie. Filmy online jak ten horror to przede wszystkim coś, co należy zobaczyć, by przekonać się, że rzeczywiście w naszych podświadomościach właśnie tego typu filmu lubimy najbardziej. film The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia opowiada o tym, jak para wprowadza się o wymarzonego domu, jednak szybko okazuje się, że dom nie jest pusty, mieszkają w nim duchy, które mają jakąś historię. Szybko okaże się, że ta historia jest przerażająca, a bohaterowie będą walczyć o swoje życie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia
Nick: