Dodany: 2013-03-15 14:19:44

 

Prawie jak gladiatorfilm Prawie jak gladiator to film, który zdecydowanie poleca się dla całej rodziny, filmy online dla dzieci to ostatnimi czasy bajki o niczym, bajki, które często zamiast uczyć czegoś pozytywnego – wspomagają jedyne agresję.

 

filmy online dla dzieci powinny być tworzone w oparciu o jakieś morały, a często się o tym zapomina tworząc byle jakie obrazy, które mają jedynie zarabiać. filmy online to przede wszystkim musi być ciekawa, barwna opowieść a taką jest prawie jak gladiator. To bajka, która pokazuje nam głównego bohatera, który wychowuje się wśród silnych mężczyzn, którzy walczą jako gladiatorzy. Sam jest chłopcem z lekką nadwagą, który nie czuje potrzeby występowania jako gladiator.

 

Jednak kiedy przyjdzie mu walczyć o kobietę i stanąć do walki z najlepszymi w tym fachu – bez zastanowienia się stanie i będzie w tym doskonały. film Prawie jak gladiator polecamy dzieciom w każdym wieku, ale i osobom dorosłym, które również lubią ciekawe bajki, które bawią, ale i uczą czegoś pozytywnego. Film ten z pewnością nauczy tego, że zawsze trzeba w siebie wierzyć, trzeba mieć nadzieję, że wszystko nam się uda i co najważniejsze, że zawsze w dobre imię czegoś dobrego – możemy zdziałać wszystko. Takie przesłanie niesie ta bajka i takie należy mieć na uwadze w swoim życiu, takiego również warto uczyć swoje dzieci..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawie jak gladiator
Nick: