Dodany: 2013-03-15 14:26:24

 

The Perks of Being a Wallflowerfilm The Perks of Being a Wallflower to film, który ma mówić przede wszystkim o dorastaniu o tym, jak trudno jest często znaleźć to co w życiu mają inny i nazywają to normalnością.

 

Film ten pokazuje jak młody chłopak nie ma w swoim życiu nic co mogłoby go cieszyć w dodatku strasznie przeżywa swoją pierwszą miłość, śmierć kolegi, a także to, że nie ma właściwie swojej grupy, której potrzebuje każdy nastolatek. filmy online tego typu to najczęściej film o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. filmy online tego typu pokazują, że nie zawsze to miejsce, które nam na ziemi wyznaczono wydaje nam się być ok, nie zawsze po prostu cieszy nas to, co otrzymaliśmy od losu. filmy online jak ten pokazują, że świat jest wielki, jednak dla wielu z nas wydaje się zbyt mały, taki, że nie można sobie na nim znaleźć własnego miejsca.

 

Film ten pokazuje jak nasz główny bohater ze swoimi rozterkami trafia w towarzystwo chłopaków starszych od siebie, takich, którzy przede wszystkim, za wszelką cenę będą chcieli pokazaż mu normalność, która nie do końca będzie normalna. Polecamy ten film wszystkim, którzy lubią tego typu filmy o zjawiskach społecznych, które często nas przerażają. film The Perks of Being a Wallflower to coś, co ma za zadanie pokazać również , że część tych zjawisk społecznych dzieje się na naszych oczach i nie zauważamy ich..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Perks of Being a Wallflower
Nick: