Dodany: 2013-03-15 14:31:25

 

Struck by Lightningfilm Struck by Lightning to przede wszystkim film, który jest nieco inny od wszystkich amerykańskich filmów, nie ma standardowej fabuły, a całość wydaje się być bardzo różnorodna.

 

film Struck by Lightning opowiada o tym, jak chłopak w bardzo młodym wieku umiera po tym jak uderzył w niego piorun. Jednak dostaje taką szansę, że może obserwować to co dzieje się z jego życiem – pokazane zostaje mu to jak żył i w jaki sposób traktował innych, jak oszukiwał swoich współpracowników, jak traktował swoich bliskich. filmy online tego typu to przede wszystkim filmy, które mają za zadanie pokazywać nam wszystkim, że nie znamy dnia ani godziny kiedy przyjdzie nam również spojrzeć na swoje życie zupełnie z innego punktu widzenia.

 

filmy online tego typu to raczej komediowe zjawisko, jednak pokazuje w dość przekoloryzowany choć prawdziwy sposób jak naprawdę może się wydarzyć i co wtedy zobaczymy z góry. filmy online tego typu pokazują więc, że nie zawsze jest tak jak nam się wydaje kiedy żyjemy, że możemy mylić się podejmując pewne decyzje w życiu i możemy z tego powodu również bardzo cierpieć później nie mówiąc już o tym, że inny mogą cierpieć również przez nas i nasze decyzje, a także styl bycia i życia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Struck by Lightning
Nick: