Dodany: 2013-03-15 14:35:14

 

Mój przyjaciel Smittyfilm Mój przyjaciel Smitty to film o chłopcu, który daje popalić swojej mamie, która nie ma już na niego żadnych metod. Postanawia więc wysłać chłopca do rodziny z nadzieją, że chłopak tam się czegoś nauczy, a przynajmniej przejdzie jakąś szkołę życia.

 

film Mój przyjaciel Smitty pokazuje jak szybko środowisko może wpłynąć na każdego z nas, jak szybko uczymy się życia, jak zapoznajemy ludzi i jak rodzą się przyjaźnie. filmy online tego typu mają taki właśnie przekaz, ale również pokazują, że nikogo nie należy skreślać, bo w każdym z nas jest coś dobrego, coś co jedynie potrzebuje czasu bądź innego otoczenia by rzeczywiście się pokazać.

 

filmy online jak ten pokazują, że każdy z nas potrzebuje przyjaźni i ta rodzi się wtedy, kiedy się jej nie spodziewamy. To opowieść o chłopcu i psie, który staje się jego przyjacielem, ale również o sąsiedzie, który staje się chłopcu bliski, bo uczy go świata jakiego ten nie znał. Film ten jest odpowiednim dla każdego, kto chce obejrzeć coś pouczającego, coś innego. Film polecamy również miłośnikom wzruszeń.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mój przyjaciel Smitty
Nick: